ما را دنبال کنید:

داستان ما

داستان ما

پیام حنان که 15 سال پیش با سه نفر آغاز به کار کرد، امروز جامع ترین شرکت نرم‌افزاری و سخت افزاری کتابخانه‌ای است که با بینشی عمیق و تصمیمی دقیق تمام نیازهای کتابخانه‌ها را زیر یک سقف جمع کرده است.

 پیام حنان با به خدمت گرفتن ایده‌های نو از طریق توسعه فن‌آوری اطلاعات در کتابخانه‌ها ، مراکز اسناد و آرشیو می‌کوشد کسب و کار کاربران را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه چندین ساله تیم ما در کنار کتابداران که به عنوان زبده‌ترین مشاورین ما بوده‌اند، مسیر پیشرفت را برای ما هموار کرده است.

 در سال‌های اخیر پیام حنان با نوآوری در تولید در بخش‌های عمده‌ای از تجهیزات کتابخانه‌ای به خودکفایی رسید و از سال ۹۰ توانست در زمینه سیستم‌های ضد سرقت به تولید ملی دست یابد. تولید ملی را به مصرف ملی رساند و از آن نیز پا فراتر گذاشت تا اینکه برخی از کشورهای همسایه محصول ما را فرا ملی کردند. تیم با تجربه این شرکت که تجربه خود را از دامن کتابداران و کتابخانه‌های کشور، با خود همراهی می‌کند با تلاش شبانه‌روزی چه در عرصه نرم‌افزار و چه در عرصه سخت‌افزار کتابخانه، تولید ملی آفرید و بهترین‌ها را برای بهترین‌ها به ارمغان آورد.

 تیم ما این درس را آموخته است که در راه بزرگ شدن همواره باید بهترین‌ها را به بازار ارائه داد. بی‌شک یکی از دلایلی که اعضای این تیم در کالبد قبلی خود نماندند و زیر یک چتر با شعار بینشی عمیق ، تصمیمی دقیق راه خود را ساختند همین بود که کیفیت خوب، اعتبار ما را نزد مشتریان ارتقاء می بخشد.

 تیم مدیریت پیام حنان اثبات کرده علی‌رغم تنوع محصولات کتابخانه‌ای خود، همواره چرخ توسعه‌ی خویش را پیش‌رانده و در بین کاربران و حتی کارشناسان خویش موفقیت بیشتر را به عنوان یک اصل مسلم نهادینه کرده است. حاصل عملکرد ما گواهی می‌دهد بنیادی محکم با بینشی عمیق و اما تصمیمی دقیق در زیرساخت و سازوکارهای پیام حنان وجود دارد که سرچشمه نتایج مسرت بخش خواهد بود.

 هریک از مدیران کلیدی این شرکت خود به تنهایی در جایگاه‌های قبلی خود آن را اثبات کرده‌اند، که حتی، نبودن آنها و تنها استفاده از نام آنها هنوز با کیفیت خوب و اعتبار همنشینی دارد.

 

در پیام همواره با شما هستیم.