ما را دنبال کنید:

اقلام مصرفی کتابخانه

اقلام مصرفی کتابخانه

برچسب عطف

جنس این برچسب‌ها از کاغذ پشت چسبدار ژاپنی است که توجه به کیفیت این برچسب در هنگام بهره‌برداری کمک شایانی به دوام چاپگر می‌نماید. این برچسب‌ها در چاپگر هیچگاه لوله نمی‌گردد. هر برگ این برچسب دارای ۴۰ عدد برچسب است. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای ۱ برگ ۴۰ تایی ارائه می‌گردد.

برچسب بارکد

جنس این برچسب‌ها از کاغذ پشت چسبدار ژاپنی است که توجه به کیفیت این برچسب در هنگام بهره‌برداری کمک شایانی به دوام چاپگر می‌نماید. این برچسب‌ها در چاپگر هیچگاه لوله نمی‌گردد. هر برگ این برچسب دارای ۳۰ عدد برچسب است. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای ۱ برگ ۳۰ تایی ارائه می‌گردد.

رول چاپگر میز امانت

رول‌های این چاپگر از نوع کاغذ حرارتی ۵۷ میلی متری است که در کارتن‌های صدتایی ارائه می‌گردد. مورد کاربری این رول‌ها در چاپگر های سری STP103 می‌باشد.

برچسب جیب کتاب

جنس این برچسب‌ها از کاغذ پشت چسبدار ژاپنی است که توجه به کیفیت این برچسب در هنگام بهره‌برداری کمک شایانی به دوام چاپگر می‌نماید. این برچسب‌ها در چاپگر هیچگاه لوله نمی‌گردد. هر برگ این برچسب دارای ۱۶ عدد برچسب است. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای ۱ برگ ۱۶ تایی ارائه می‌گردد.

جیب کتاب

جنس کاغذ این کارت‌ها کاملا مشابه کارت امانت زرد است. جیب‌های موجود در بازار به دو صورت پاکت‌سازی‌شده و پاکت‌سازی‌نشده است که پیام فقط پاکت‌سازی‌شده‌ی آن را در ابعاد بلند و رنگ زرد به بازار ارائه می‌دهد.

برگه بازگشت کتاب

جنس کاغذ این برگه‌ها از نوع کاغذ ۶۰ گرمی ایرانی است. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای هر بسته ۱۰۰۰ تایی است. این برگه‌ها دارای چاپ فارسی (برگه‌ی بازگشت فارسی) و چاپ لاتین (برگه‌ی بازگشت لاتین) می‌باشند.

کارت امانت الوان

جنس کاغذ این کارت‌ها از نوع کاغذ برزیلی ۱۲۰تا ۱۳۵ گرمی که گرماژ و انسجام آن به دوام چاپگر کمک شایانی می‌نماید. بافت این کاغذ‌ها به گونه‌ای است که هیچ الیافی هنگام چاپ از آن در چاپگر باقی نمی‌نماید. این کارت‌ها در دو رنگ سفید و زرد به بازار عرضه می‌گردد. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای ۱ برگ ۴ تایی است.

چسب سلفون

جنس این چسب‌ها از نوع ۸۰ یاردی جانسون می‌باشد که هنگام چسبیدن روی برچسب عطف و یا مهم‌تر از آن برچسب بارکد با چاپ برچسب‌ها حل نمی‌شود و دقت بارکدخوان را در مرور زمان کاهش نمی‌دهد. البته حل نشدن چاپ روی کاغذ برچسب عطف و بارکد هم به جنس چسب سلفون بستگی دارد و هم به برچسب عطف و بارکد که الزاماً باید نیمه براق یا براق باشد تا با چسب سلفون Total contact شود.

دفتر ثبت

این دفتر در مدل‌های متنوع ۲۰۰ برگ و ۴۰۰ برگ برای کتاب فارسی، کتاب لاتین و اعضای کتابخانه ارائه می‌گردد.

کارت فهرست نویسی لیزری

جنس کاغذ این کارت‌ها کاملا مشابه کارت امانت سفید است. هر برگ آن حاوی ۳ عدد کارت فهرست‌نویسی است و در کارتن آن ۶۰۰۰ عددی ارائه می‌گردد. واحد ارائه‌ی آن هنگام فروش بر مبنای ۱ عدد محاسبه می‌گردد.

رول بارکد و عطف، جیب

جنس این برچسب‌ها از کاغذهایی به شکل رول پشت چسبدار می‌باشد که با قرار دادن آن در چاپگر مخصوص امکان چاپ بر روی آن به راحتی فراهم می‌گردد. از ویژگی‌های خاص این رول‌ها کاربری آسان، سرعت بالا و دور ریز کم می باشد.نحوه ارائه آن بر مبنای یک کارتن حاوی ۴ رول محاسبه می‌گردد.

ریبونWAX

واکس یکی از تجهیزات مورد نیاز برای چاپگر مخصوص برچسب می‌باشد که طول هر ریبون برابر با ۳۰۰ متر است. نحوه ارائه آن بر مبنای ۱ رول محاسبه می گردد.